Kliniğimizde uygulanan implant markaları

nobel.jpg

  İsveç menşeili implant markası olan Nobel Biocare, tüm dünyada en  çok pazar alanına sahip bir firmadır.

Atrofik dişsiz alt çenelerde geliştirilen all on four ve all on six sistemi ile sektörün öncü firması olan Branemark, başarısı ve güvenilirliğini sürdürmeye devam etmektedir.Kısacası Nobel Biocare için fazla söze gerek yok.

 
 
 

Neodent

Neodent İmplant Üretim A.Ş, 2015 yılında diş implant sistemi üretmek üzere 20 yıllık tecrübeye sahip Türkiye distribütörü ve Straumann ortaklığında Ankara’da kurulmuştur. Üretim yeri ise Brezilya’dır.

Misyonumuz; implant tedavisinin tüm hastalar için ulaşılabilir olması, bilimsel kanıtlara ve kanıtlanmış kavramlara dayalı, güvenilir, yüksek kalitede diş implant sistemi üretimi gerçekleştirmektir. Amacımız, dental implantoloji alanında lider ve tercih edilen bir partner olmaktır.

Kalite politikamız ise implant sektörünün ihtiyacı olan ürünleri, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmete sunmak, gelişen teknolojiyi ve ihtiyaçları takip ederek sektöre yeni ürün ve çözümler kazandırmak, insan sağlığına hizmet ettiğimizi hiçbir zaman unutmadan personelimizin eğitimini en üst seviyede tutmak olarak benimsenmiştir.

dt%C4%B1_edited.jpg
dt%C4%B11_edited.jpg

DTI İmplant Sistemleri, tüm dünyadan bilim adamları, doktorlar ve mühendisler tarafından tasarlanmıştır.

Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası tarafından desteklenen firmamız, dünya standartlarının üzerinde üretim gerçekleştirmekte ve üretim süreci boyunca Avrupa'nın önde gelen üniversiteleriyle etkin bir işbirliği yürütmektedir.

Üretim tesislerimizde, kalitenin sürekliliğini sağlamak için sektörün dünyadaki en önemli kurumları ile işbirliği içerisinde Ar-Ge çalışmaları sürdürülmektedir.

 
 
mode-implant.png

DENEYİM

  Mode İmplant Sistemleri 1965 yılından günümüze ileri teknoloji üretim                                   sistemlerinde uluslararası başarı ödüllerine layık görülmüş şirketler topluluğuna                   bağlı  güvenilir bir kuruluştur.

İleri teknoloji üretim tesisi ve otomasyon sistemleri ile yüksek kalitede üretilen ve her aşamada test edilen dental implant ürünleri, zengin ürün çeşitliliği ve stoklardan hemen teslim avantajları yanı sıra akademisyenlerce referans hekimlere planlama ve uygulama aşamalarında tüm aşamalarda destek vermeyi sürdürmektedir.

10. Yılında Amerika'da YILIN ÜRETİCİSİ ödülüne layık görülen MODE İMPLANT her zaman bilimi arkasına alarak kendisin yenileyen ve geliştiren, her geçen gün kurmuş olduğu AR-GE birimi ile hizmet kalitesini arttıran bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Dünyanın 40'ı aşkın ülkesinde kullanılan Mode İmplant, her geçen gün ürün gamını artırmakta spesifik ve yetersiz kemik yapıları için çözüm olanakları ve alternatif üst yapı seçenekleri sunmaktadır.

Mode İmplant Akademi ile birlikte Türkiye ve Dünya’nın bir çok bölgesinde Temel İmplantoloji’den İleri İmplantolojiye kadar bilimsel eğitim organizasyonları düzenlemektedir. Ulusal ve uluslararası arenada düzenlenen fuar ve kongrelerde yer alarak bilimsel çalışmalara destek vermeye devam etmektedir.

Aşağıya İn