mode-implant.png

               Mode İmplant Sistemleri 1965 yılından günümüze ileri teknoloji üretim                                   sistemlerinde uluslararası başarı ödüllerine layık görülmüş şirketler topluluğuna                   bağlı  güvenilir bir kuruluştur.

İleri teknoloji üretim tesisi ve otomasyon sistemleri ile yüksek kalitede üretilen ve her aşamada test edilen dental implant ürünleri, zengin ürün çeşitliliği ve stoklardan hemen teslim avantajları yanı sıra akademisyenlerce referans hekimlere planlama ve uygulama aşamalarında tüm aşamalarda destek vermeyi sürdürmektedir.

10. Yılında Amerika'da YILIN ÜRETİCİSİ ödülüne layık görülen MODE İMPLANT her zaman bilimi arkasına alarak kendisin yenileyen ve geliştiren, her geçen gün kurmuş olduğu AR-GE birimi ile hizmet kalitesini arttıran bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Dünyanın 40'ı aşkın ülkesinde kullanılan Mode İmplant, her geçen gün ürün gamını artırmakta spesifik ve yetersiz kemik yapıları için çözüm olanakları ve alternatif üst yapı seçenekleri sunmaktadır.

Mode İmplant Akademi ile birlikte Türkiye ve Dünya’nın bir çok bölgesinde Temel İmplantoloji’den İleri İmplantolojiye kadar bilimsel eğitim organizasyonları düzenlemektedir. Ulusal ve uluslararası arenada düzenlenen fuar ve kongrelerde yer alarak bilimsel çalışmalara destek vermeye devam etmektedir.

nobel.png

  İsveç menşeili implant markası olan Nobel Biocare, tüm dünyada en  çok pazar alanına sahip bir firmadır.

Atrofik dişsiz alt çenelerde geliştirilen all on four ve all on six sistemi ile sektörün öncü firması olan Branemark, başarısı ve güvenilirliğini sürdürmeye devam etmektedir.Kısacası Nobel Biocare için fazla söze gerek yok.

alpha-bio.png

AlphaBio İmplant 

Marka, implant tedavisinde gerekli olan tüm ürün ve Alpha bio implant markası hizmet çeşidine sahiptir.

Gelişen teknolojiyi iyi bir şekilde kullanan AlphaBio, tedavi esnasında kullanılacak olan tüm cerrahi aletleri de üretip, diş hekimlerinin ve hastanın süreci sağlıklı geçirmesini garantilemiş oluyor. Bütün ürünlerinde dayanıklı hammaddeler kullanarak, ürünlerin hayat boyu kullanımını garanti ediyor. AlphaBio’nun böylesine büyük bir marka haline gelmesindeki en önemli etken, ürünlerin kalitesi sayesinde oluşan müşteri memnuniyetidir

2014 yılında kurulan Bilimplant, dental implant alanında kişilerin hem yaşam hem de sağlık kalitesini yükseltmeyi amaçlayan doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Bilimplant, dental implantda en yeni teknolojileri kullanarak 4 yıl boyunca kapsamlı şekilde Ar-Ge çalışmalarını sürdürdükten sonra yine her aşamada Ar-Ge çalışmalarına devam ederek 3 yıldır yerli ve milli dental implant üretimini gerçekleştirmektedir.

 

Bilimsel ve yüksek nitelikli üretim hizmetiyle, uluslararası standartlardaki kaliteli dental implantları ülkemizde üreterek, yerli üretim implantların standartlarını her geçen gün yükselten Bilimplant, kuruluşundan bu yana her aşamaya büyük bir titizlikle dahil ettiği Ar-Ge çalışmaları ve alanınca deneyimli uzman kadrosu sayesinde sürekli olarak geliştirdiği yerli implantlarla, dental sektörde güvenilir ve tüm dünyada tercih edilen bir firma olmayı hedeflemektedir.

bilim.jpg

OSSTEM İmplant dünyada diş implantları sağlanması konusunda uzmanlaşmış. Bu küresel eğilim karşılamak amacıyla, OSSTEM sürekli daha kaliteli sunma hedefi ile Ar-Ge yatırımları ve yenilikleri genişlemektedir. Sonuç olarak, bizim teknoloji ve kalite dünya standartlarında eminiz.

OSSTEM İmplant sürekli aktif Ar-Ge yatırımlarını genişleterek teknolojilerini geliştirir. Sadece devlet-of-the-art tesislerinin yanı sıra dünyanın en yüksek verimlilik hem de üstün işleme teknolojileri ve kapsamlı kalite kontrol tarafından desteklenen, OSSTEM üst sınıf ürünler üretmektedir.

Ekran Resmi 2020-12-21 15.25.02.png

HIOSSEN, Inc. 2006 yılında Pennsylvania'da kuruldu. HİOSSEN İmplant, AMERİKA pazarını en büyük pazar payıyla yönetiyor ve dünyadaki en iyi beş implant şirketinden birisidir. 

HIOSSEN Inc., PA'nın Fairless Hills'teki en modern üretim tesislerinde çok çeşitli implantlar üretmektedir. Kaliteli implantlar, Avrupa ve Asya'da 20'den fazla farklı ülkeye ihraç edilmektedir. 

İmplant markaları